Pytanie:
Dodatkowa mana bez wyraźnego powodu
Tudwell
2012-01-06 22:36:21 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Właśnie zamknąłem Dungeon Defenders zeszłej nocy z około 8 milionami many w banku; Miałem go otwarte, głównie bezczynne, przez kilka dni. Otworzyłem go dzisiaj i miałem 28 milionów. Czy ktoś ma pojęcie, jak to się mogło stać?

Mnie też się zdarzyło. Miałem maksymalną ilość many - 150 mil - i kiedy limit został podniesiony o 20 mil do 170 mil, moja mana również wzrosła o 20 mil. Być może było to zamierzone, ale wątpię, czy Trendynet zdecydował się po prostu * dać każdemu 20 milionów many *. Bardziej prawdopodobne, że był to błąd.
Dwa odpowiedzi:
Gwen
2012-01-07 02:30:11 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ale dali każdemu 20 milionów many na święta.

Nigdy nie dostałem premii za manę :( Myślę, że to dlatego, że nie zalogowałem się tego dnia.
Znajdowały się w obecnych pudełkach pod choinką w Twojej Tawernie i otworzyły się dopiero po ukończeniu pełnej kampanii (podobnie jak w sekretnym pokoju).
Uwaga: ukończenie pełnej kampanii * nie * obejmuje Glitterhelm Caverns w celu otrzymania prezentów. Przeprowadziliśmy kilku naszych przyjaciół i nie mogli otworzyć prezentów, dopóki nie ukończyli GC.
Podobnie jak OP, po zalogowaniu miałem dodatkowe 20 milionów, zanim otworzyłem prezenty świąteczne.
l I
2012-01-06 23:21:07 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Czy przypadkiem miałeś jakieś przedmioty w sklepie? Kiedy jesteś bezczynny w grze i masz przedmioty w swoim sklepie, ludzie mogą dołączyć do Twojej gry i ją kupić, a otrzymasz manę.To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...