Pytanie:
Jak zdobyłem XP za klasę, w którą nigdy nie grałem w trybie wieloosobowym?
Mad Scientist
2012-03-13 01:10:07 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Właśnie zauważyłem, że mam już trochę XP w trybie wieloosobowym dla klasy, w której nigdy nie stworzyłem postaci i w ogóle nie grałem:

enter image description here

Jak udało mi się zdobyć te PD i jak mogę zdobyć ich więcej? Rozpoczynanie od poziomu 1 jest dość bolesne, byłoby miło, gdybym mógł awansować inne klasy, zanim zacznę w nie grać.

Dwa odpowiedzi:
Ben Brocka
2012-03-13 01:11:38 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Niektóre pakiety ze sklepu dają premie do PD przypadkowym klasom postaci, prawdopodobnie kupiłeś przedmiot, który zapewniał Inżynierowi doświadczenie. Widziałem je w pakietach przedmiotów rekrutacji. IIRC to + 1250XP dla losowej klasy.

Co się dzieje, że pakiety przedmiotów mają odblokowania dla każdej klasy / gatunku. Pakiet Rekruta zawiera wiele „odblokowań” dla klasy ludzi, ale ponieważ masz je domyślnie odblokowane, zawsze zamiast tego dostajesz XP.

Nie możesz zdecydować, kiedy je zdobędziesz ani dla jakiej postaci, ale kupując dużo pakietów przedmiotów zapewni dodatkowe PD.

Na marginesie, kupowanie wielu pakietów rekrutacyjnych na wczesnym etapie gry wieloosobowej pomaga również ulepszyć podstawowe uzbrojenie dla wszystkich postaci.
Samuel Standrin
2012-03-13 01:29:24 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kiedy kupujesz pakiety, które zawierają postacie, które odblokowują się w tych klasach, w tym przypadku masz inżyniera salarianina z 12500 PD, można je zdobyć wiele razy, jeśli się nie mylę, co daje dodatkowe doświadczenie.To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...